طلوع

محفل جهاد فکری
سرآغاز

روزنوشت جمعی طلوع محفل جهاد فکری چند طلبه و دانشجوی متعهد به ارزش‌های اسلام ناب محمدی(ص) است. در این مجال، با سرمشق گرفتن از مکتب امام خمینی(ره) جهاد فکری خود را در رکاب حضرت آیت الله خامنه‌ای پیگیری خواهیم کرد.

طبقه بندی موضوعی

هو الهادی

خدای را سپاس! که بر ما منت نهاد و در عَصر و مِصری حیات‏مان بخشید، که نور هدایت معنوی به برکت مجاهدت امام خمینیرضوان‌الله‌تعالی‌علیه روشنابخش دل‌ها و جان‌ها شد. انقلاب اسلامی ایران بعثت صغری بود در جاهلیت جدید، و رسالت گشودن بند و زنجیر از دل و جان آدمیان این بار برعهده‏ی عالمی از تبار انبیاء و اولیاء نهاده شد. همانگونه که نبی اکرمصلوات‌الله‌‌علیه‌وآله در امتثال امر «فاستقم کما امرت و من تاب معک» بیش از همه‏ی انبیاء آزار دید، امروز نیز برترین جهاد، تلاش برای همراه کردن آحاد مردم در مسیر هدایت الهی است.

روزنوشت جمعی طلوع، حلقه هم‌نوایی چند طلبه و دانشجوست که به دور از تجدّد و تحجّر به ارزش‌های اسلام ناب محمدی(ص) متعهداند. بر این باوریم، که تلاش برای فهم حق و  نشر آن و هم‌نوردی طریق صواب عبادتی از سنخ رسالت انبیاء الهی است. در امتثال تواصی به صبر و حق، از طلوع  «والفجر و لیالٍ عشر» مدد می‏جوییم و محفل جهاد فکری خود را با سرمشق‏گیری از مکتب امام خمینیرض و اندیشه‏ی حضرت آیت‏الله‏العظمی خامنه‌ای بنیان می‌نهیم.

محفل جهاد فکری طلوع

 سایر مطالب